Mieszkanie dla Młodych Pisz

14.08.2015

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem używanego mieszkania w Piszu już niedługo będziesz mógł kupić je z dopłatą ze strony państwa Mieszkanie dla Młodych. Niebawem uprawomocni się nowelizacja ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania dla młodych ludzi Mieszkanie dla Młodych, wtedy też zmienią się warunki skorzystania z programu (więcej tutaj mieszkanie dla młodych nowe zasady).

Jeżeli spełniasz warunki programu Mieszkanie dla Młodych Pisz, a wybrane przez Ciebie mieszkanie mieści się w limicie cenowym możesz skorzystać z dopłat Mieszkanie dla Młodych Pisz.

Limity cenowe programu Mieszkanie dla Młodych Pisz na III kwartał 2015r. są następujące:

Limity cenowe Mieszkanie dla Młodych Pisz 3Q2015
max cena 1m2 rynek wtórny max cena 1m2 rynek pierwotny kwota dopłaty do 1m2
2.818,35 zł 3.444.65 zł 3.131,50 zł

Powyższze limity cenowe Mieszkanie dla Młodych Pisz określają maksymalną cenę m2 mieszkania kupowanego odpowiednio na rynku wtórnym i pierwotnym, aby kwalifikowało sie do programu MDM w Piszu oraz koszt odtworzeniowy 1m2 brany do wyliczenia dopłat Mieszkanie dla Młodych Pisz.

Po zmianach maksymalna wysokość dopłat w ramach Mieszkania dla Młodych Pisz w III kwartale 2015r. dla beneficjentów w zależności od liczby dzieci (własnych bądź przysposobionych) wynosi:

Maksymalna wysokość dopłaty Mieszkanie dla Młodych Pisz 3Q2015
Liczba dzieci maksymalna wysokość dopłat
0 15.657,50 zł
1 23.486,25 zł
2 31.315,00 zł
3 i więcej 61.064,25 zł

Na uwagę zasługuje zwłaszcza ta ostatnia kwota. Od tej pory potencjalny beneficjent programu Mieszkanie dla Młodych Pisz (z przynajmniej 3 dzieci) kupując mieszkanie o powierzchni 65m2-85m2 może nabyć je o 61.064,25zł taniej. W tym wypadku kwota dofinansowania Mieszkanie dla Młodych odpowiada cenie około 20m2 mieszkania, co powoduje, że realnie kosztem dla nabywcy w ramach Mieszkanie dla Młodych Pisz jest kwota odpowiadająca cenie znacznie mniejszego mieszkania.

Kupujesz mieszkanie w Piszu? Chciałbyś skorzystać z dopłat w programie Mieszkanie dla Młodych Pisz?

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową www.osobistydoradca.com.pl

Już na pierwszym spotkaniu dowiesz się jak uzyskać dofinansowanie i gdzie dostaniesz najlepszy kredyt z dopłatami Mieszkanie dla Młodych w Piszu.

Wypełnij formularz kontaktowy poniżej lub zadzwoń na podany numer.

Nie warto przepłacać! umów się na spotkanie już dziś!

Podobne wyszukania: mieszkanie dla młodych nowe zasady, kredyt na budowę domu krok po kroku, kredyt na mieszkanie, zakup mieszkania w Łomży, mieszkania w Łomży, zakup mieszkania w Piszu, mieszkania w Ełku