Zakup mieszkania w Białymstoku

17.08.2015

Już niebawem będzie można kupić mieszkanie w Białymstoku taniej nawet o 79 tysięcy złotych.

To nie żart! Wszystko za sprawą nowelizacji ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania dla młodych ludzi zwanej potocznie Mieszkanie dla Młodych, którą dnia 31 lipca 2015 roku podpisał Prezydent RP. Teraz czekamy na opublikowanie jej w dzienniku ustaw i uprawomocnienie się (14 dni). Po tym fakcie będzie można liczyć na zakup mieszkania Białystok z dopłatą sięgającą nawet ponad 79 tysięcy złotych.

Aby skorzystać z dopłat na zakup mieszkania w Białymstoku trzeba spełniać warunki programu Mieszkanie dla Młodych (więcej tutaj mieszkanie dla młodych nowe zasady).

Wysokość dopłat uzależniona jest od liczby dzieci w rodzinie osoby, która kupuje mieszkanie w Białymstoku i wygląda następująco:

Liczba dzieci Maksymalna wysokość dopłat
do zakupu mieszkania w Białymstoku w III kwartale 2015
Maksymalna kwota dopłaty Mieszkanie dla Młodych Białystok 3Q2015
0 20.267,50 zł
1 30.401,25 zł
2 40.535,00 zł
3 i więcej 79.043,25 zł

Korzystając z programu Mieszkanie dla Młodych zakup mieszkania w Białymstoku jest tańszy o kwotę od 20 do nawet 79 tysięcy złotych, co sprawia, że zakup mieszkania w Białymstoku może byc tańszy nawet  o 30%!

Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w Białymstoku z dopłatą Mieszkanie dla Młodych?

Pobierz BEZPŁATNIE ebooka 'Jak Bezpiecznie Kupić Mieszkanie' z poradami Eksperta ds. Nieruchomości

Skorzystaj z usług doświadczonego Doradcy Finansowego i dowiedz się na jakie dofinansowanie w programie Mieszkanie dla Młodych możesz liczyć oraz jak je uzyskać.

Maciej Bancarewicz to Doradca Finansowy z ogromnym doświadczeniem w finansowaniu nieruchomości w Białymstoku.

Wypełnij formularz kontaktowy poniżej lub zadzwoń na podany nr telefonu i umów się na spotkanie!

Podobne wyszukania: zakup mieszkania na wynajem, Mieszkanie dla Młodych Białystok, mieszkanie dla młodych nowe zasady, zakup mieszkania na kredyt krok po kroku, dopłaty MDM Podlaskie, kredyt na mieszkanie, kredyt na budowę domu krok po kroku 2021, zakup mieszkania w Łomży, mieszkania w Łomży, zakup mieszkania w Piszu, mieszkania w Ełku