Kredyt na mieszkanie

KREDYT NA MIESZKANIE

Poszukiwanie wymarzonego mieszkania to bardzo często długa przygoda. Znalezienie dobrego kredytu na jego zakup może okazać się tzw. "łyżką dziegciu w beczce miodu" i popsuć te wspaniałe chwile na nowej drodze życia.

Pobierz BEZPŁATNIE ebooka 'Jak Bezpiecznie Kupić Mieszkanie' z poradami Eksperta ds. Nieruchomości

Na co dzień praktycznie na każdym kroku spotykamy się z reklamami kredytów na zakup mieszkania od wszelkich instytucji finansowych. Są one w internecie, radio, telewizji czy też prasie. Niestety nie wszystkie kredyty na mieszkanie okazują się być tak dobre jak ich reklamy.

Kredyt na mieszkanie to nieraz związek z bankiem na 20 czy nawet 30 lat. Warto więc wybrać taki kredyt na zakup mieszkania, który zaoferuje nam korzystne warunki zarówno finansowe (wysokość miesięcznej raty, wysokość prowizji za udzielenie bądź wcześniejszą spłatę, koszt dodatkowych ubezpieczeń i innych opłat jak np. opłata za prowadzenie rachunku bankowego) jak i te niefinansowe (np. konieczność informowania banku o wszelkich zmianach miejsca zatrudnienia czy zmianie wysokości miesięcznych dochodów).

Jaki bank da nam dobry kredyt? Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa gdyż wpływ na jego warunki ma bardzo dużo czynników jak np. kwota kredytu, okres kredytowania, waluta, wysokość wkładu własnego, rodzaj i wartość nieruchomości będącej zabezpieczeniem, dodatkowe zabezpieczenie banku w postaci poręczyciela, współkredytobiorcy lub dodatkowego ubezpieczenia ze wskazaniem banku jako uposażonego czy nawet wykonywany zawód kredytobiorcy (czasem banki mają przygotowane oferty dla wybranych grup zawodowych - zazwyczaj dotyczy to tylko zatrudnienia w sferze budżetowej lub lekarzy).

Jak sobie poradzić z wyborem najlepszego kredytu na mieszkanie? Przy tak skomplikowanym wyborze warto skorzystać z usług Doradcy Finansowego. Doświadczony doradca weźmie pod uwagę wszystkie powyższe kwestie, preferencje, oczekiwania kredytobiorcy i przedstawi oferty kredytu na mieszkanie dostosowane do konkretnej osoby.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową www.osobistydoradca.com.pl oraz wypełnienie formularza kontaktowego poniżej.

Nie warto przepłacać! Dowiedz się gdzie dostaniesz najlepszy kredyt na mieszkanie! Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Podobne wyszukania: kredyty dla osób pracujących za granicą, kredyt na budowę domu krok po kroku 2021, zakup mieszkania w Łomży, mieszkania w Łomży, zakup mieszkania w Piszu, mieszkania w Ełku