Mieszkanie dla Młodych 2017

18.11.2016

Mieszkanie dla Młodych na 2017 rok znów dostępne!

Wczoraj 17.11.2016 jeden z banków dał możliwość ponownego składania wniosków kredytowych o kredyt na zakup/budowę nieruchomości w programie Mieszkanie dla Młodych dotyczące środków na 2017 rok.

Wnioski kredytowe złożone w roku 2016 będą procesowane do momentu określenia wstępnych warunków kredytowych dla Klienta tj. zostanie zbadana zdolność kredytowa i określone warunki jakie trzeba spełnić aby dokończyć procesowanie wniosku. Formalnie nie jest to decyzja kredytowa i warunki kredytowe mogą ulec zmianie, wszystko zależy od weryfikacji wniosku o samo dofinansowanie Mieszkanie dla Młodych 2017 złożone po nowym roku w BGK oraz od weryfikacji przez bank kredytujący nieruchomości, którą mamy zamiar kupić/zbudować.

Rozwiązanie to nie powoduje od razu przyznania nam dopłat, a co za tym idzie nie gwarantuje uzyskania kredytu z dofinansowaniem Mieszkanie dla Młodych 2017. Ma ono jednak jedną wielka przewagę nad oczekiwaniem do nowego roku na złożenie wniosku do banku kredytującego... zanim inny bank zabierze się za procesowanie wniosku w nowym roku tu już dawno będziemy mieli wstepną decyzję, pozostanie w zasadzie tylko oczekiwanie na akceptację wniosku o dofinansowanie Mieszkanie dla Młodych 2017 przez BGK i weryfikacje nieruchomości co znacznie przyspieszy cały proces otrzymania kredytu oraz wypłątę środków (zarówno tych kredytowych jak i tych z dofinansowania Mieszkanie dla Młodych 2017).

Biorąc pod uwagę doświadczenia z kredytami z dofinansowaniem Mieszkanie dla Młodych, pozostałe do wykorzystania środki na 2017 rok w wysokości 373 mln zł skończą się niesamowicie szybko (już w tej chwili wiele osób oczekuje na możliwośc złożenia wniosku o dofinansowanie Mieszkanie dla Młodych 2017 do BGK i już 2 stycznia ruszy do banków, a Ci którzy chcą chociaż nieco wyprzedzić 'konkurencję' po dopłaty złożą wniosek o kredyt z dofinansowaniem Mieszkanie dla Młodych 2017 już dziś!

Zapraszam do kontaktu już teraz i złożenia wniosku o dofinansowanie zakupu mieszkania lub domu z puli Mieszkanie dla Młodych 2017

Nie wiesz który bank wybrać i od czego zacząć?

Skorzystaj z usług doświadczonego Doradcy Finansowego!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z serwisem www.osobistydoradca.com.pl i wypełnienie formularza kontaktowego.

Nie czekaj! Nie warto przepłacać! Dowiedz się gdzie dostaniesz najlepszy kredyt! Skontaktuj się z Doradcą już dziś!

Podobne wyszukania: zakup mieszkania na kredyt krok po kroku, Mieszkanie dla Młodych Białystok, zakup mieszkania w Piszu, mieszkania w Łomży, zakup mieszkania w Łomży, Mieszkanie dla Młodych Pisz, dopłaty MDM Podlaskie, działalność gospodarcza a kredyt, kredyt na budowę domu krok po kroku 2021